Nowy klub ze szkółką squasha - FAVELA   2011-10-12
Zapraszamy serdecznie na zajęcia w szkółce juniorskiej.

Sosnowiec liczący 212 tysięcy mieszkańców może pochwalić się już trzecim klubem, to łącznie 11 klatek do gry w squasha. Chociaż klub nosi nazwę FAVELA to wbrew pozorom jest to miejsce bezpieczne i przyjazne, nie ma nic wspólnego z dzielnicą biedy w Rio de Janeiro, chyba, że wziąć pod uwagę sprzyjający i gorący klimat panujący w tym klubie squasha.  Serdecznie zapraszamy!

FAVELA to nowy ośrodek sportowy w Sosnowcu z pozytywną energią, dobrym klimatem i przyjazną atmosferą.

To 1000 m2 pomysłów aktywnego spędzenia czasu wolnego z przyjaciółmi i rodziną, klub, w którym poprawisz kondycję fizyczną, zrelaksujesz się i poczujesz, co to znaczy prawdziwy wysiłek.

Ale to początek... W pierwszej kolejności do dyspozycji naszych gości oddajemy 4 w pełni wymiarowe korty squasha. Z myślą o rozgrywkach klubowych oraz szkółce dla najmłodszych zbudowaliśmy kort z przeszkloną ścianą boczną - jako jedyny w Sosnowcu. Osoby rozpoczynające swoją przygodę ze squashem zachęcamy do zajęć z instruktorami, którzy w bezstresowy sposób przekażą tajniki tego wyjątkowego sportu.

Zapraszamy wszystkich do poznania tego, co nas wyróżnia i dobrej zabawy w sportowym duchu rywalizacji.

Od października rusza szkółka squash'a pod opieką wykwalifikowanego instruktora, absolwenta Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych:

7 - 13 lat - mini squash
14 - 18 lat - junior squash

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy:
tel: 666 848 208
e-mail: favela@favela.pl

 

 

FAVELA klub SQUASH'a
ul. Gospodarcza 2
Sosnowiec

REZERWACJA KORTÓW
tel. 666 848 208
favela@favela.pl

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek: 6:00 - 24:00
weekend: 8:00 - 22:00


Dodaj komentarz:
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Get Adobe Flash player
squash portal mini squash cezary squash dla dzieci squashzoneclub squash mikolaj squash dla dzieci rampa squash dla dzieci michalina squash dla dzieci p4juniorssquashschool squash dla dzieci vitasport squash dla dzieci michalina squash dla dzieci lizard squash dla dzieci lizard squash mazi squash mikolaj squash czarny squash czarny squash czarny squash dla dzieci 4win squash dla dzieci 4win squash dla dzieci 4win mini squash wstaszkiewicz mini squash chef squash dla dzieci squashpoint squash dla dzieci squashpoint squash dla dzieci squashpoint squash cartman squash cartman